Amerikaanse vouwdoos driegolf 770 x 570 x 600 mm
Artikelnr:
21000331
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 19,95€ 24,14
Per Stuk
Amerikaanse vouwdoos driegolf 770 x 570 x 600 mm. Extra groot formaat, stapelbaar en geschikt voor zware producten boven de 10 kg.
Op voorraad
- Topbescherming
- Belastbaar > 10 kg
- Optimaal stapelbaar
Jij betaalt
€ 28,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,50
Excl. BTW
€ 34,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Amerikaanse vouwdoos driegolf 770 x 570 x 600 mm. Gemaakt van stevig driegolf karton en geschikt voor zware producten boven de 10 kg. Dankzij het extra grote formaat en de robuuste constructie biedt de doos optimale bescherming tijdens opslag en transport. De uitvoering volgens FEFCO 0201 met flappen aan de boven- en onderzijde maakt sluiten met tape eenvoudig. Je ontvangt de doos plano geleverd, wat ruimte bespaart. De bruine doos is goed te recyclen en stapelbaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000331 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 770 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 570 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 600 mm |
| Aantal golven | Driegolf |
| Pallethoeveelheid | 75 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |