Autolockdoos plakstrip anti diefstal 300 x 200 x 150 mm
Artikelnr:
07000374
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,19€ 1,44
Per Stuk
Autolockdoos anti diefstal 300 x 200 x 150 mm met plakstrip, scheurstrip en overlappende kleppen. Snel op te zetten en stevig te sluiten zonder tape.
Op voorraad
- Overlappende kleppen
- Zelfklevende sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 1,84
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 36,80
Excl. BTW
€ 44,53
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos anti diefstal van 300 x 200 x 150 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. De overlappende kleppen en plakstrip zorgen voor een stevige sluiting zonder tape. Dankzij de scheurstrip open je de doos eenvoudig en netjes. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Deze compacte verzenddoos is snel op te zetten, goed stapelbaar en ideaal voor bescherming, opslag en transport van kleinere artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000374 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |