Autolockdoos plakstrip anti diefstal 350 x 250 x 200 mm
Artikelnr:
07000378
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,87€ 2,26
Per Stuk
Autolockdoos anti diefstal 350 x 250 x 200 mm met plakstrip, scheurstrip en overlappende kleppen. Snel op te zetten en stevig te sluiten zonder tape.
Op voorraad
- Overlappende kleppen
- Zelfklevende sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 2,87
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,70
Excl. BTW
€ 34,73
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos anti diefstal van 350 x 250 x 200 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op en sluit hem stevig met de plakstrip. De scheurstrip maakt openen eenvoudig zonder gereedschap. De overlappende kleppen zorgen voor extra stevigheid en bescherming. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor opslag, transport en een efficiënte verpakking van kleinere artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000378 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 520 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |