Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 217 x 155 x max. ⤒ 55 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003301
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,58€ 0,70
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 217 x 155 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een stevige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 0,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,50
Excl. BTW
€ 53,85
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 217 x 155 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een dubbele plakstrip voor stevig en tapevrij sluiten. De lange zijflappen omsluiten de inhoud volledig en bieden extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 55 mm. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003301 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 217 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 55 mm |
| Productkleur | Wit |