Brievenbusdoosje A5 225 x 150 x 28 mm
Artikelnr:
07003438
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,38€ 0,46
Per Stuk
Brievenbusdoosje A5 van enkelgolf karton, formaat 225 x 150 x 28 mm. Plat geleverd, snel op te zetten en geschikt voor lichte producten.
Op voorraad
- A5-formaat
- Lage verzendkosten
- Plat geleverd
Jij betaalt
€ 0,55
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 11,00
Excl. BTW
€ 13,31
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje A5 in het formaat 225 x 150 x 28 mm is ideaal voor het verzenden van lichte producten zoals boeken of accessoires. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en wordt plat geleverd, wat opslagruimte bespaart. Dankzij de tapevrije sluiting zet je de doos snel op en sluit je hem eenvoudig. Geschikt voor verzending via de brievenbus en direct uit voorraad leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003438 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 5440 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |