Exportkist standaard+ 1180 x 780 x 580 mm (incl. clip)
Artikelnr:
18000286
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 78,00€ 94,38
Per Stuk
De Exportkist Standaard+ 1180 x 780 x 580 mm is een stevige non-wood kist met clipsluiting. Snel te monteren en geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Clip sluiting
- Snelle montage
- Meermalig inzetbaar
Jij betaalt
€ 120,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 120,00
Excl. BTW
€ 145,20
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard+ 1180 x 780 x 580 mm is een robuuste exportkist van geperst multiplex en metaal. Dankzij het slimme clipsysteem zet je de kist snel in elkaar, zonder spijkers of schroeven. De kist is meermalig inzetbaar. Door de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Geschikt voor internationaal gebruik en eenvoudig te hanteren door één persoon.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000286 |
|---|---|
| Gewicht | 20 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Lengte | 1180 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |