Exportkist standaard+ 380 x 280 x 380 mm (incl. clip)
Artikelnr:
18000282
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 23,51€ 28,45
Per Stuk
De Exportkist Standaard+ 380 x 280 x 380 mm is een stevige, herbruikbare kist met clipsluiting. Snel te monteren en geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Clip sluiting
- Snelle montage
- Meermalig inzetbaar
Jij betaalt
€ 36,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 36,20
Excl. BTW
€ 43,80
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard+ 380 x 280 x 380 mm is een compacte en robuuste exportkist met clipsluiting. Deze kist is gemaakt van geperst multiplex en metaal. Dankzij het slimme clipsysteem monteer je de kist eenvoudig zonder spijkers of schroeven. De kist is kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd. Dat bespaart ruimte in je magazijn en verlaagt je transportkosten.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000282 |
|---|---|
| Gewicht | 4,05 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 125 |
| Materiaal | Hout |