Exportkist zwaar 1180 x 780 x 570 mm
Artikelnr:
18002574
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 86,00€ 104,06
Per Stuk
De Exportkist Zwaar 1180 x 780 x 570 mm is een robuuste, vochtbestendige houten kist met palletbodem. Ideaal voor zware producten en export.
Op voorraad
- Versterkte zijkanten
- Vochtbestendig
- Met palletbodem
Jij betaalt
€ 133,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 133,00
Excl. BTW
€ 160,93
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Zwaar 1180 x 780 x 570 mm is een stevige houten exportkist met geïntegreerde palletbodem. De wanden bestaan uit 10 mm dik multiplex van geperst naaldhout en de bodem ook uit naaldhout . Dankzij de verstevigde zijkanten en vochtbestendige constructie is deze kist geschikt voor zware exportladingen. Je ontvangt de kist plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Sluiten doe je met nagels, nieten of omsnoeringsband.
Specificaties
| Artikelnummer | 18002574 |
|---|---|
| Gewicht | 30 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 570 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 710 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |