Exportkist zwaar 580 x 380 x 380 mm
Op voorraad
- Versterkte zijkanten
- Vochtbestendig
- Met palletbodem
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Zwaar 580 x 380 x 380 mm is een stevige houten kist met geïntegreerde palletbodem, ontworpen voor het veilig vervoeren van zware producten. De wanden zijn gemaakt van 10 mm dik multiplex van geperst naaldhout en de bodem bestaat uit naaldhout. De kist is vochtbestendig, kiemvrij en geschikt voor internationaal transport. Je ontvangt de kist plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Sluiten kan met nagels, nieten of omsnoeringsband.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000571 |
|---|---|
| Gewicht | 7,8 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |