Exportkist zwaar 780 x 580 x 580 mm
Artikelnr:
18000573
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 63,00€ 76,23
Per Stuk
De Exportkist Zwaar 780 x 580 x 580 mm is een robuuste, vochtbestendige houten kist met palletbodem. Ideaal voor zware producten en export.
Op voorraad
- Versterkte zijkanten
- Vochtbestendig
- Met palletbodem
Jij betaalt
€ 97,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 97,00
Excl. BTW
€ 117,37
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Zwaar 780 x 580 x 580 mm is een stevige houten exportkist met geïntegreerde palletbodem. De wanden zijn gemaakt van 10 mm dik multiplex van geperst naaldhout en de bodem van dik naaldhout. Dankzij de verstevigde zijkanten en vochtbestendige constructie is deze kist geschikt voor zware exportladingen. Je ontvangt de kist plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Sluiten kan met nagels, nieten of omsnoeringsband.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000573 |
|---|---|
| Gewicht | 15,2 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |