Flessendoos compleet 134 x 134 x 321 mm (1 fles)
Artikelnr:
07000321
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,42€ 1,72
Per Stuk
Flessendoos compleet voor 1 fles (134 x 134 x 321 mm), inclusief interieur en gevarensymbolen. Ideaal voor het veilig versturen van wijnflessen.
Niet op voorraad
- Flesdoos met interieur
- Getest op draagkracht
- Gevaarssymbolen erop
Jij betaalt
€ 2,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 43,80
Excl. BTW
€ 53,00
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze flessendoos compleet is geschikt voor het veilig versturen van één fles wijn of sterke drank. Met een formaat van 134 x 134 x 321 mm biedt de doos voldoende ruimte en bescherming. De verpakking is gemaakt van dubbelgolf karton en wordt geleverd inclusief interieur. Dankzij de gevarensymbolen en speciale handlingopdruk is de inhoud direct herkenbaar. De doos is eenvoudig op te zetten en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000321 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 134 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 134 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 321 mm |
| Aantal fles(sen) | 1 |
| Aantal interieurs | 1 |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |