Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm
Artikelnr:
07001912
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,85€ 1,03
Per Stuk
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm van dubbelgolf karton met rode buitenzijde. Geschikt tot 10 kg en ruimtebesparend plano geleverd.
Op voorraad
- Opgevouwen geleverd
- Visueel opvallend
- Belastbaar tot 10 kg
Jij betaalt
€ 1,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,00
Excl. BTW
€ 47,19
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm van stevig dubbelgolf karton met rode buitenzijde en witte binnenkant. Geschikt voor producten tot 10 kg en plano geleverd voor ruimtebesparing. Met FEFCO 0201 constructie sluit je de doos eenvoudig met tape. Ideaal voor bescherming, verzending en opslag van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001912 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Rood/Wit |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |