Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm
Artikelnr:
07001946
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,16€ 1,40
Per Stuk
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm van dubbelgolf karton met blauwe buitenzijde. Geschikt tot 10 kg en ruimtebesparend plano geleverd.
Op voorraad
- Opgevouwen geleverd
- Visueel opvallend
- Belastbaar tot 10 kg
Jij betaalt
€ 1,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,85
Excl. BTW
€ 32,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm van stevig dubbelgolf karton met blauwe buitenzijde en witte binnenkant. Geschikt voor producten tot 10 kg, plano geleverd voor ruimtebesparing. FEFCO 0201 constructie met boven- en onderflappen maakt sluiten met tape eenvoudig. Ideaal voor bescherming, transport en opslag van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001946 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 425 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Buiten / binnen kleur | Blauw/Wit |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |