Handling sticker 74 x 105 mm (Spoed)
Artikelnr:
70001171
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 11,93€ 14,44
Per Rol
Zelfklevende handling stickers met spoedwaarschuwing. Formaat 74 x 105 mm. Per rol van 500 stuks, geschikt voor diverse verpakkingen en verzendmethoden.
Op voorraad
- Duidelijke waarschuwingen
- Zelfklevend en stevig
- Per rol van 500 stuks
Jij betaalt
€ 17,04
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,04
Excl. BTW
€ 20,62
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handling stickers met de tekst ‘Spoed’ zijn ideaal voor zendingen die extra snel en zorgvuldig behandeld moeten worden. Dankzij het formaat van 74 x 105 mm valt de waarschuwing goed op. De stickers zijn zelfklevend, stevig en voorzien van een permanente belijming. Je ontvangt ze per rol van 500 stuks. Ze zijn eenvoudig aan te brengen op verschillende verpakkingen en ondersteunen een correcte en snelle verwerking van je spoedzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001171 |
|---|---|
| Lengte | 105 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Aantal rollen per pallet | 1000 |
| Aantal op rol | 500 |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Rood |
| Rolbreedte | 74 mm |