Kartonnen envelop wit 275 x 190 x 40 mm
Artikelnr:
17000712
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 48,00€ 58,08
Per Pak
Witte kartonnen envelop van 275 x 190 mm met tearstrip, stevige zijkanten en vulhoogte tot 40 mm. Lichtgewicht en volledig recyclebaar.
Op voorraad
- Net golfkarton
- 100% recyclebaar
- Extra stevige zijkanten
Jij betaalt
€ 69,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,00
Excl. BTW
€ 83,49
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze witte kartonnen envelop van 275 x 190 mm is gemaakt van lichtgewicht golfkarton en voorzien van een tearstrip sluiting. De maximale vulhoogte van 40 mm maakt deze envelop geschikt voor het verzenden van platte producten met variabele dikte. Dankzij de stevige zijkanten blijft de inhoud goed beschermd. Het lichte materiaal helpt verzendkosten laag te houden en de envelop is volledig recyclebaar. Een praktische en nette oplossing voor diverse verzendbehoeften.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000712 |
|---|---|
| Gewicht | 58 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 275 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 190 mm |
| Pallethoeveelheid | 4000 |
| Karton type | Golfkarton |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |