Kraftpapier op rol 50 cm x 280 m
Artikelnr:
01001012
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 30,60€ 37,03
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 50 cm x 280 m, gemaakt van 70 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 33,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,20
Excl. BTW
€ 40,17
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 50 cm breed en 280 meter lang is gemaakt van 70 grams natronkraft. Het stevige papier heeft een hoge scheursterkte en is eenzijdig glad, wat het inpakken vergemakkelijkt. Dankzij de natuurlijke uitstraling en het gebruik van één papiersoort is het goed recyclebaar. De rol heeft een diameter van 22 cm en is geschikt voor rolhouders of paktafelstangen. Ideaal voor dagelijks gebruik in magazijn of webshop.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001012 |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 70 |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Gewicht per pak | 10 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 280 m |
| Rolbreedte | 50 cm |