L-Schuimprofiel 2 m x 30 x 30 mm
Artikelnr:
44003554
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,73€ 0,88
Per Stuk
Flexibel L-schuimprofiel van 2 meter in 30 x 30 mm. Beschermt kwetsbare hoeken en randen tijdens transport en opslag.
Op voorraad
- Hoekprofiel L
- 100% gerecycled
- Lengte profiel 2 m
Jij betaalt
€ 0,91
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 291,20
Excl. BTW
€ 352,35
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze L-schuimprofiel van 2 meter lang en 30 x 30 mm is gemaakt van 100% gerecycled PE-schuim met een schuimdikte van 8 mm. Het profiel beschermt kwetsbare hoeken en randen van lichte producten tegen stoten en schuiven. Het materiaal is flexibel, waterafstotend en laat geen krassen achter. Je snijdt het eenvoudig op maat en gebruikt het meerdere keren. De kleur is geel en kan licht variëren. Bevestiging vereist aanvullend verpakkingsmateriaal.
Specificaties
| Artikelnummer | 44003554 |
|---|---|
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Pallethoeveelheid | 1280 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Geel |