Luchtzakjes 250 m x 40 cm (LDPE 35 µm)
Artikelnr:
26004726
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 141,00€ 170,61
Per Rol
Luchtzakjes op rol van 250 meter, 35 µm dik. Quilt Small folie met 50% gerecycled materiaal. Compatibel met Mini Pak’r machine.
Op voorraad
- Min. 50% gerecycled
- Lichtgrijze folie
- Compatibel Mini Pak'r
Jij betaalt
€ 177,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 177,00
Excl. BTW
€ 214,17
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze luchtzakjes op rol van 250 meter zijn gemaakt van lichtgrijze Quilt Small PE-folie met een dikte van 35 µm en bevatten minimaal 50% gerecycled materiaal. Ze zijn geschikt voor gebruik met de Mini Pak’r machine en bieden effectieve bescherming en fixatie van producten tijdens transport. Omdat de zakjes nog niet zijn opgeblazen, nemen ze weinig ruimte in beslag. Een praktische en minder milieubelastende oplossing voor jouw verpakkingsproces.
Specificaties
| Artikelnummer | 26004726 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 48 |
| Foliedikte | 35 micron |
| Formaat kussentjes breedte | 150 mm |
| Formaat kussentjes lengte | 400 mm |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Materiaal | LDPE |
| Rollengte | 250 m |
| Rolbreedte | 40 cm |