Machinewikkelfolie transparant 2.100 m x 50 cm-↔ 250%
Artikelnr:
20002706
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 85,00€ 102,85
Per Rol
Machinewikkelfolie 2.100 m x 50 cm met 250% rek en 17 µm dikte. Transparant en geschikt voor machines met kern van 76 mm.
Op voorraad
- 250% voorgerekt
- Transparante folie
- Tot 2.180 m per rol
Jij betaalt
€ 85,00
excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Deze transparante machinewikkelfolie van 2.100 meter lang en 50 centimeter breed heeft een dikte van 17 micron en biedt een maximale rek van 250%. De folie is gemaakt van LLDPE en kleeft aan de binnenzijde, wat het lossen vergemakkelijkt. Je gebruikt deze stretchfolie op rekwikkelmachines met een kern van 76 mm. Ideaal voor het stevig en efficiënt wikkelen van palletladingen. Niet geschikt voor handmatige verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 20002706 |
|---|---|
| Gewicht | 17,5 kg |
| Maximale stretch percentage | 250 |
| Pallethoeveelheid | 30 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Machinaal |
| Foliedikte | 17 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rekpercentage | 250% |
| Rollengte | 2108 m |
| Rolbreedte | 50 cm |