Magazijnbak 380 x 135 x 105/70 mm
Artikelnr:
30000061
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,98€ 1,19
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 380 x 135 x 105/70 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 1,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 37,50
Excl. BTW
€ 45,38
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 380 x 135 x 105/70 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en biedt een stevige oplossing voor het bewaren of sorteren van klein materiaal. Dankzij de handige verlaagde voorzijde heb je snel toegang tot de inhoud, wat efficiënt werken mogelijk maakt. De bak is vocht- en vetbestendig, temperatuurbestendig van -20°C tot en met +70°C en eenvoudig op te zetten dankzij de plano levering en voorgevormde vouwen.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000061 |
|---|---|
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |