Magazijnbak 380 x 180 x 105/70 mm
Artikelnr:
30000003
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,07€ 1,29
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 380 x 180 x 105/70 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 1,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,25
Excl. BTW
€ 49,91
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 380 x 180 x 105/70 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en is bestand tegen vetten, oliën en vocht. Dankzij de verlaagde voorzijde heb je snel toegang tot de inhoud, wat handig is bij werktafels of in stellingen. De bak wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten dankzij de voorgevormde vouwen. Licht, stevig en geschikt voor temperaturen van -20°C tot en met +70°C.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000003 |
|---|---|
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Pallethoeveelheid | 1050 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |