Pallet 80 x 120 cm
Artikelnr:
18000253
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 20,32€ 24,59
Per Stuk
Nestbare kunststof pallet 80 x 120 cm, hygiënisch en belastbaar tot en met 1.000 kg. Geschikt voor opslag, export en food- of pharma-toepassingen.
Op voorraad
- Tot 1000 kg belastbaar
- Hygiënisch kunststof
- Nestbaar ontwerp
Jij betaalt
€ 31,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 31,30
Excl. BTW
€ 37,87
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof pallet van 80 x 120 cm is gemaakt van 100% gerecycled kunststof en geschikt voor ladingen tot en met 1.000 kg. Dankzij het nestbare ontwerp bespaar je ruimte bij opslag en transport. De pallet is hygiënisch, eenvoudig te reinigen en daardoor ideaal voor toepassingen in de food- en farmaceutische industrie. Geschikt voor export zonder ISPM-verklaring en verkrijgbaar in 2-weg of 4-weg uitvoering, afhankelijk van het model.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000253 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Pallethoeveelheid | 45 |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 80 |
| Materiaal | Kunststof |
| Pallettype | Kunststof |