Pallet hoekprofiel 80 cm (bruin)
Artikelnr:
06000654
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,23€ 0,28
Per Stuk
Compact pallet hoekprofiel van 80 cm in bruin karton. Licht, stevig en ideaal voor standaard pallets tot en met 120 cm lengte.
Op voorraad
- Compact formaat
- Licht in gewicht
- Voordelige keuze
Jij betaalt
€ 0,36
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 14,40
Excl. BTW
€ 17,42
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit bruine pallet hoekprofiel van 80 cm is gemaakt van 3 mm dik karton met een pootlengte van 35 mm. Het compacte formaat en lichte gewicht maken het ideaal voor kleine tot middelgrote zendingen. Je gebruikt het verticaal om dozen en verpakkingen te stabiliseren op een pallet. Het profiel voorkomt schade door omsnoeringsbanden en is eenvoudig op maat te maken. Niet geschikt voor buitenopslag of vochtige omgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000654 |
|---|---|
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 35 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 4800 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |