Pallet hoekprofiel 80 cm (wit gelamineerd)
Artikelnr:
06000645
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,39€ 0,47
Per Stuk
Waterafstotend pallet hoekprofiel van 80 cm met witte gelamineerde buitenlaag. Licht, sterk en geschikt voor horizontale én verticale toepassing.
Op voorraad
- Geschikt buitenopslag
- Licht en sterk
- Horizontaal inzetbaar
Jij betaalt
€ 0,60
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 15,00
Excl. BTW
€ 18,15
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit pallet hoekprofiel van 80 cm is gemaakt van 3 mm dik karton met een witte, gelamineerde buitenlaag. Het profiel is waterafstotend en daardoor geschikt voor buitenopslag. Dankzij de L-vorm en een pootlengte van 35 mm beschermt het kwetsbare hoeken en randen van je lading. Je gebruikt het zowel horizontaal als verticaal en snijdt het eenvoudig op maat. Ideaal voor het voorkomen van schade door omsnoeringsbanden tijdens transport en opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000645 |
|---|---|
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 35 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 4800 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |