Pallet Inka 100 x 120 cm (max. 1.250 kg) F10/2s
Artikelnr:
18000352
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 17,91€ 21,67
Per Stuk
Inka pallet van geperst hout, 100 x 120 cm, nestbaar, 4-weg insteek en geschikt voor export tot en met 1.250 kg lading.
Op voorraad
- 4-weg insteek
- Tot 1.250 kg lading
- Industrieformaat
Jij betaalt
€ 27,60
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 27,60
Excl. BTW
€ 33,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Inka pallet van 100 x 120 cm is gemaakt van geperst hout en geschikt voor ladingen tot en met 1.250 kg. Dankzij de 4-weg insteek is hij eenvoudig te hanteren met een heftruck of pompwagen. De gesloten bodem biedt extra bescherming voor je goederen. De pallet is nestbaar, licht in gewicht en geschikt voor export naar landen waar houten pallets niet zijn toegestaan. Alleen bruikbaar in droge omgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000352 |
|---|---|
| Gewicht | 19 kg |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Pallethoeveelheid | 38 |
| Draagvermogen | 1250 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |