Pallet Inka 40 x 80 cm(max. 500 kg) F36
Artikelnr:
18000320
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,65€ 6,84
Per Stuk
Compacte Inka pallet van geperst hout, 40 x 80 cm, nestbaar en geschikt voor displays en lichte ladingen tot en met 500 kg.
Op voorraad
- Tot 500 kg lading
- Displayformaat geschikt
- Nestbaar ontwerp
Jij betaalt
€ 8,69
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 8,69
Excl. BTW
€ 10,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze compacte Inka pallet van 40 x 80 cm is gemaakt van geperste houtvezels en geschikt voor ladingen tot en met 500 kg. Dankzij het nestbare ontwerp bespaar je ruimte in opslag en transport. Afhankelijk van het model is de pallet tweezijdig of vierzijdig op te pakken met een heftruck of pompwagen. De afgeronde vorm maakt hem ideaal voor displays en gebruik met krimpfolie. Alleen geschikt voor droge opslag en export.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000320 |
|---|---|
| Gewicht | 3,5 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Pallethoeveelheid | 140 |
| Draagvermogen | 500 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |