Pallet Inka 80 x 120 cm (max. 900 kg) F8LF2
Artikelnr:
18000340
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 12,52€ 15,15
Per Stuk
Inka pallet van geperste houtvezels, 80 x 120 cm, nestbaar en geschikt voor export. Belastbaar tot en met 900 kg lading.
Op voorraad
- Omsnoering geschikt
- Euro pallet formaat
- Tot 1.250 kg lading
Jij betaalt
€ 19,26
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 19,26
Excl. BTW
€ 23,30
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Inka pallet van 80 x 120 cm is gemaakt van geperste houtvezels en geschikt voor ladingen tot en met 900 kg. Dankzij de 4-weg insteek is hij eenvoudig te hanteren met een heftruck of pompwagen. De pallet is nestbaar, ruimtebesparend en licht in gewicht. De afgeronde vorm maakt hem geschikt voor omsnoering of gebruik met krimpfolie. Alleen geschikt voor droge opslag en export naar landen waar houten pallets niet zijn toegestaan.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000340 |
|---|---|
| Gewicht | 9,5 kg |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Pallethoeveelheid | 33 |
| Draagvermogen | 900 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |