Palletdoos blokpallet 1185 x 985 x 870 mm
Artikelnr:
21000003
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 16,67€ 20,17
Per Stuk
Palletdoos blokpallet 1185 x 985 x 870 mm is een stevige dubbelgolf doos, geschikt voor blokpallets en ideaal voor zware producten of bulkgoederen.
Op voorraad
- Past op blokpallet
- Goed stapelbaar
- Dubbelgolf karton
Jij betaalt
€ 30,40
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 30,40
Excl. BTW
€ 36,78
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De palletdoos blokpallet met afmetingen 1185 x 985 x 870 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en ontworpen voor gebruik op blokpallets van 1200x1000 mm. Dankzij het Amerikaanse vouwdoosontwerp zet je de doos eenvoudig en snel op. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport. Deze bruine doos is geschikt voor zware producten of bulkgoederen en biedt een inhoud van 1015 liter. De doos wordt exclusief pallet geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000003 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1185 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 985 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 870 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 90 |
| Percentage gerecycled materiaal | 80 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Blokpallet |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 1015 liter |