Palletvoet 600 x 90 x 100 mm (max. 400 kg)
Artikelnr:
18000952
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,74€ 3,32
Per Stuk
Kartonnen palletvoet 600 x 90 x 100 mm met plakstrip. Licht, ruimtebesparend en eenvoudig te monteren. Geschikt voor ladingen tot en met 400 kg.
Op voorraad
- Zelfklevende strip
- 65% minder volume
- Tot 700 kg
Jij betaalt
€ 4,22
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 4,22
Excl. BTW
€ 5,11
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kartonnen palletvoet van 600 x 90 x 100 mm is voorzien van een zelfklevende strip, waarmee je hem snel bevestigt aan een doos of bodemplaat. Dankzij het compacte formaat en lichte gewicht bespaar je tot 65% opslagruimte ten opzichte van houten pallets. Het draagvermogen bedraagt tot en met 400 kg. De palletvoet is gemaakt van sterk karton en vereist geen extra behandeling voor export. Ideaal voor efficiënte en kostenbesparende toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000952 |
|---|---|
| Gewicht | 540 g |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Pallethoeveelheid | 286 |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 75 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Karton |