Papieren tape breedte 50 mm-rollengte 50 m-↕︎ 80 grams
Artikelnr:
08001500
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,50€ 3,03
Per Rol
Papieren tape van 50 mm breed en 50 m lang. Gemaakt van gerecycled kraftpapier met hotmeltlijm en geschikt voor dispensers met 76 mm kern.
Op voorraad
- gerecycled
- hoge kleefkracht
- sterk kraft
Jij betaalt
€ 4,17
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 150,12
Excl. BTW
€ 181,65
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine tape is 50 meter lang en 50 mm breed. De tape is gemaakt van gerecycled kraftpapier en voorzien van een hotmeltlijm met hoge kleefkracht. Dankzij het sterke papier is de tape scheurvast en eenvoudig af te rollen met een dispenser. Je gebruikt deze tape voor het sluiten van kartonnen dozen. Kies de juiste maat in de tabel en vind een passende dispenser in de gerelateerde artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08001500 |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 60 |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 60 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 50 mm |