Papieren verzendzak 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm
Artikelnr:
17000054
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 67,00€ 81,07
Per Pak
Verzendzak van 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm uit gerecycled papier met V-bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Geschikt voor producten tot en met 38 cm.
Op voorraad
- 100% recycled papier
- Dubbele sluitstrip
- Tearstrip zonder plastic
Jij betaalt
€ 84,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 84,00
Excl. BTW
€ 101,64
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze verzendzak van 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van stevig gerecycled papier en volledig recyclebaar. De V-bodem en zijvouw van 80 mm zorgen voor extra vulcapaciteit en stabiliteit. Dankzij de dubbele plakstrip met een kleplengte van 80 mm en de plasticvrije tearstrip verpak je eenvoudig en open je zonder moeite. Ideaal voor documenten, textiel en andere lichte producten tot en met 38 cm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000054 |
|---|---|
| Gewicht | 120 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 340 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 420 mm |
| Pallethoeveelheid | 4800 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 80 mm |