Papieren verzendzak extra stevig 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm (2-laags)
Artikelnr:
17000012
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 9,70€ 11,74
Per Pak
Stevige papieren verzendzak 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm uit 2-laags kraftpapier. Extra stevig, volledig uit papier en met brede opening voor eenvoudig verpakken.
Op voorraad
- 2-laags kraftpapier
- Volledig papier
- Grote vulopening
Jij betaalt
€ 12,12
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 12,12
Excl. BTW
€ 14,67
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze extra stevige verzendzak van 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van 2-laags kraftpapier en biedt extra stevigheid voor het versturen van lichte producten. De brede opening en zijvouw van 40 mm maken het vullen eenvoudig. De zak is volledig uit papier vervaardigd en volledig recyclebaar. Dankzij de plakstrip met een kleplengte van 80 mm sluit je de zak snel en veilig.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000012 |
|---|---|
| Gewicht | 51 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 340 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 420 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |