Papieren verzendzak stevig 280 x 370+80 x max. ⤒ 80 mm (1-laags)
Artikelnr:
17000010
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,84€ 4,65
Per Pak
Stevige papieren verzendzak van 280 x 370+80 x max. ⤒ 80 mm, gemaakt van 2-laags kraftpapier. Volledig uit papier, met brede vulopening en handige plakstrip.
Op voorraad
- 2-laags kraftpapier
- Volledig papier
- Grote vulopening
Jij betaalt
€ 3,84
€ 11,59
incl. BTW
€ 9,58
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Deze stevige verzendzak van 280 x 370+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van stevig 2-laags kraftpapier en volledig papier, zonder plastic onderdelen. De brede vulopening en zijvouw van 40 mm maken het verpakken van documenten of textiel eenvoudig. Dankzij de permanente plakstrip van 80 mm sluit je de zak stevig af. De papieren verzendzak is volledig recyclebaar en een praktische en minder milieubelastende keuze.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000010 |
|---|---|
| Gewicht | 39 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |