Papieren verzendzak stevig 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm (1-laags)
Artikelnr:
17000002
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 7,96€ 9,63
Per Pak
Stevige papieren verzendzak van 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm uit één laags kraftpapier. Licht, stevig en volledig uit papier, met brede opening en handige plakstrip.
Op voorraad
- 1-laags kraftpapier
- 100% papier
- Brede opening
Jij betaalt
€ 9,95
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 9,95
Excl. BTW
€ 12,04
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze stevige verzendzak van 340 x 420+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van één laags kraftpapier en volledig uit papier opgebouwd. De brede opening en zijvouw van 40 mm maken het vullen eenvoudig. Dankzij de stevige klep van 80 mm met plakstrip sluit je de zak snel en veilig. Licht van gewicht en volledig recyclebaar, ideaal voor het verzenden van documenten, textiel of kleine producten tot en met 38 cm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000002 |
|---|---|
| Gewicht | 35 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 340 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 420 mm |
| Pallethoeveelheid | 8100 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |