Papieren verzendzak stevig 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm (1-laags)
Artikelnr:
17000004
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 8,56€ 10,36
Per Pak
Stevige papieren verzendzak van 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm uit één laags kraftpapier. Licht, stevig en volledig uit papier, met brede opening en handige plakstrip.
Op voorraad
- 1-laags kraftpapier
- 100% papier
- Brede opening
Jij betaalt
€ 10,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 10,70
Excl. BTW
€ 12,95
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze stevige verzendzak van 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van één laags kraftpapier en volledig uit papier opgebouwd. De brede opening en zijvouw van 40 mm maken het vullen eenvoudig. De stevige klep van 80 mm is voorzien van een handige plakstrip voor een veilige sluiting. Licht van gewicht en volledig recyclebaar, ideaal voor het verzenden van documenten, textiel of kleine producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000004 |
|---|---|
| Gewicht | 44 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 480 mm |
| Pallethoeveelheid | 6300 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |