Plastic verzendzak 310 x 420+40 mm
Artikelnr:
09000210
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 136,00€ 164,56
Per Pak
Plastic verzendzak van 310 x 420+40 mm met 70 µm LDPE-folie. Scheur- en vochtbestendig, ondoorzichtig en voorzien van een handige plakstrip.
Op voorraad
- Stevig folie
- Recyclebaar materiaal
- Scheur- & vochtbestendig
Jij betaalt
€ 169,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 169,00
Excl. BTW
€ 204,49
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze plastic verzendzak van 310 x 420+40 mm is gemaakt van stevige LDPE-folie van 70 µm en is volledig recyclebaar. De witte buitenzijde en zwarte binnenzijde zorgen voor privacy tijdens verzending. Dankzij de permanente plakstrip van 40 mm sluit je de zak snel en veilig af. De folie is scheur- en vochtbestendig, waardoor je producten goed beschermd blijven. Geschikt voor het versturen van documenten, textiel of andere lichte artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000210 |
|---|---|
| Gewicht | 20 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 420 mm |
| Pallethoeveelheid | 20000 |
| Foliedikte | 70 micron |
| Klep | 40 mm |
| Lasnaad | Dubbel |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Wit |