Plastic verzendzak 350 x 450+50 mm
Artikelnr:
09000450
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 98,00€ 118,58
Per Pak
Plastic verzendzak van 350 x 450+50 mm in wit LDPE van 50 µm. Stevig, recyclebaar en voorzien van een permanente plakstrip voor veilige verzending.
Niet op voorraad
- Stevig folie
- Recyclebaar materiaal
- Scheur- & vochtbestendig
Jij betaalt
€ 122,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 122,00
Excl. BTW
€ 147,62
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze plastic verzendzak van 350 x 450+50 mm is gemaakt van wit LDPE met een dikte van 50 µm. De binnenzijde is zwart, wat zorgt voor privacy tijdens verzending. De zak is scheur- en vochtbestendig en daarmee geschikt voor het veilig versturen van documenten, textiel en andere lichte producten. De permanente plakstrip van 50 mm sluit stevig af.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000450 |
|---|---|
| Gewicht | 22 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 450 mm |
| Pallethoeveelheid | 20000 |
| Foliedikte | 50 micron |
| Klep | 50 mm |
| Lasnaad | Enkel |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Wit |