Tape PVC waarschuwing 66 m x 50 mm (afgekeurd)
Artikelnr:
08000884
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,26€ 3,94
Per Rol
Opvallende PVC waarschuwingstape met de tekst “afgekeurd”. Voor het veilig sluiten én markeren van afgekeurde verpakkingen van 66 meter lang en 50 mm breed.
Op voorraad
- Opvallende kleuren
- Heldere waarschuwing
- Twee-in-één toepassing
Jij betaalt
€ 4,35
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 156,60
Excl. BTW
€ 189,49
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze tape PVC waarschuwing met de tekst “afgekeurd” is ideaal voor het markeren van verpakkingen die niet door de kwaliteitscontrole komen. De opvallende kleur en duidelijke bedrukking zorgen voor directe herkenning. Dankzij de solvent lijmlaag hecht de tape goed op verschillende verpakkingsmaterialen. Met een rolbreedte van 50 mm, een lengte van 66 meter en een kern van 76 mm is deze tape geschikt voor gebruik met een handdispenser. Een efficiënte oplossing voor duidelijke signalering.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000884 |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 28 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |