Topvellen 150 x 180 cm (30 µm) 300 vel
Artikelnr:
20000905
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 172,00€ 208,12
Per Rol
Zwarte topvellen van 150 x 180 cm, 30 µm dik. Bieden bescherming en privacy. Voorzien van perforatierand, geleverd per rol van 300 vellen.
Op voorraad
- Beschermt tegen stof
- Zwart en ondoorzichtig
- Verhoogt privacy
Jij betaalt
€ 229,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 229,00
Excl. BTW
€ 277,09
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze zwarte topvellen van 150 x 180 cm zijn gemaakt van 30 micron dikke LDPE en bieden bescherming tegen stof en vocht. De ondoorzichtige folie verhoogt de privacy van je palletlading. Dankzij de perforatierand scheur je de vellen eenvoudig af. Ze zijn geschikt voor langdurige opslag en transport en worden geleverd per rol van 300 stuks. Alleen te gebruiken in combinatie met wikkelfolie voor een optimale afsluiting van je pallet.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000905 |
|---|---|
| Gewicht | 22,4 kg |
| Diameter | 30 cm |
| Aantal vel per rol | 300 |
| Aantal op rol | 300 |
| Pallethoeveelheid | 27 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 30 micron |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Zwart |
| Rollengte | 540 m |
| Rolbreedte | 150 cm |