Topvellen 150 x 180 cm (50 µm) 200 vel
Artikelnr:
20000906
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 182,00€ 220,22
Per Rol
Zwarte topvellen van 150 x 180 cm, 50 µm dik. Bieden privacy en bescherming. Voorzien van perforatierand, geleverd per rol van 200 vellen.
Op voorraad
- Beschermt tegen stof
- Zwart en ondoorzichtig
- Verhoogt privacy
Jij betaalt
€ 243,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 243,00
Excl. BTW
€ 294,03
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze zwarte topvellen van 150 x 180 cm zijn gemaakt van 50 micron dikke LDPE en bieden optimale bescherming tegen stof en vocht. De ondoorzichtige folie verhoogt de privacy van je palletlading tijdens opslag en transport. Dankzij de perforatierand scheur je elk vel eenvoudig af. De vellen zijn geschikt voor europallets en worden geleverd per rol van 200 stuks. Alleen te gebruiken in combinatie met wikkelfolie.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000906 |
|---|---|
| Gewicht | 24,89 kg |
| Diameter | 30 cm |
| Aantal vel per rol | 200 |
| Aantal op rol | 200 |
| Pallethoeveelheid | 27 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 50 micron |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Zwart |
| Rollengte | 360 m |
| Rolbreedte | 150 cm |