Zebra etiket 101 x 54 mm
Op voorraad
- Permanent klevend
- Compatibel met Dymo
- Direct thermisch
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Zebra etiketten van 101 x 54 mm zijn direct thermisch te bedrukken en bieden een scherp printresultaat zonder gebruik van inkt of toner. Ze zijn permanent klevend en blijven goed zitten op diverse oppervlakken. De etiketten zijn compatibel met Dymo labelprinters en vormen een voordelig alternatief voor originele labels. De rol bevat 220 stickers. Ideaal voor verzendetiketten, productlabels of andere toepassingen waar helderheid en betrouwbaarheid belangrijk zijn.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001351 |
|---|---|
| Lengte | 54 mm |
| Breedte | 101 mm |
| Aantal op rol | 220 |
| Pallethoeveelheid | 2700 |
| Diameter kern | 25 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Wit |
| Rolbreedte | 103 mm |