Amerikaanse vouwdoos enkele golf 400 x 400 x 400 mm
Artikelnr:
07100210
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,13€ 1,37
Per Stuk
Amerikaanse vouwdoos enkele golf 400 x 400 x 400 mm is licht, opgevouwen geleverd en geschikt voor producten tot 5 kg.
Op voorraad
- Gering eigen gewicht
- Opgevouwen geleverd
- Belastbaar tot 5 kg
Jij betaalt
€ 1,29
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 38,70
Excl. BTW
€ 46,83
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Amerikaanse vouwdoos enkele golf van 400 x 400 x 400 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en geschikt voor het verpakken van producten tot 5 kg. Dankzij het lichte gewicht en de plano levering is de doos eenvoudig te hanteren en efficiënt op te slaan. Ideaal voor opslag, verzending en bescherming van diverse artikelen. Je sluit de doos met tape, wat een extra handeling vraagt bij het verpakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 07100210 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 420 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |