Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 590 x 390 x 250-⤓ 80 mm
Artikelnr:
07001426
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,63€ 4,39
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte pro 590 x 390 x 250-⤓ 80 mm met plakstrip en verlengde kleppen. Snel op te zetten en geschikt tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Hoogte instelbaar
- Plakstrip sluiting
- Extra sluitzekerheid
Jij betaalt
€ 5,59
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 55,90
Excl. BTW
€ 67,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte pro van 590 x 390 x 250-⤓ 80 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en verlengde kleppen. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de verlengde kleppen bieden extra sluitzekerheid. Geschikt voor opslag, bescherming en transport van producten tot en met 10 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001426 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 590 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 390 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 320 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |