Boekverpakking omslag plakstrip 310 x 250 x max. ⤒ 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001460
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,45€ 0,54
Per Stuk
Boekverpakking omslag plakstrip 310 x 250 mm van enkelgolf karton met plakstrip en variabele hoogte tot 70 mm. Licht, stevig en snel te sluiten.
Op voorraad
- Licht ontwerp
- Aanpasbare hoogte
- Kostenbesparend
Jij betaalt
€ 0,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,50
Excl. BTW
€ 21,18
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking omslag plakstrip van 310 x 250 mm is gemaakt van licht enkelgolf karton en heeft een variabele hoogte tot 70 mm. De stevige plakstrip maakt tape overbodig en zorgt voor een snelle sluiting. Dankzij de tearstrip open je de verpakking eenvoudig. Ideaal voor boeken en mappen tot 7 cm hoogte en 5 kg gewicht. Geschikt voor opslag, bescherming en transport. Goed te recyclen en efficiënt in gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001460 |
|---|---|
| Gewicht | 125 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Pallethoeveelheid | 2250 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Hoogte minimaal | 15 mm |
| Hoogte maximaal | 70 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |