Brievenbusdoosje A4 plakstrip 305 x 220 x 28 mm
Artikelnr:
07000451
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,68€ 0,82
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje A4 305 x 220 x 28 mm van enkelgolf karton met plakstrip en tearstrip. Snel te sluiten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- A4-formaat
- Plakstrip sluiting
- Met tearstrip
Jij betaalt
€ 1,05
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,25
Excl. BTW
€ 31,76
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje A4 van 305 x 220 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een plakstrip en tearstrip. Je sluit de doos snel zonder tape en de ontvanger opent hem eenvoudig zonder hulpmiddelen. Dankzij het compacte formaat past de doos door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. Geschikt voor platte producten tot en met 5 kg. De doos is goed stapelbaar en wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000451 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 4050 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |