Brievenbusdoosje bovenklep 350 x 250 x 28 mm
Artikelnr:
07004462
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,45€ 0,54
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje met bovenklep van enkelgolf karton, formaat 350 x 250 x 28 mm. Tapevrij te sluiten en geschikt voor brievenbusverzending.
Op voorraad
- Eenvoudig inpakken
- Netjes verpakt
- Verzendkosten omlaag
Jij betaalt
€ 0,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 35,00
Excl. BTW
€ 42,35
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje met bovenklep van 350 x 250 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en biedt een nette en efficiënte manier om platte producten te versturen. Dankzij de handige bovenklep sluit je de doos snel en zonder tape. De witte uitvoering zorgt voor een verzorgde uitstraling. De doos past door de brievenbus, wat verzendkosten verlaagt. Compact stapelbaar, goed te recyclen en geschikt voor artikelen tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07004462 |
|---|---|
| DIN formaat | A4+ |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 3150 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |