Brievenbusdoosje plakstrip 257 x 163 x 28 mm
Artikelnr:
07000450
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,58€ 0,70
Per Stuk
Brievenbusdoosje 257 x 163 x 28 mm van wit enkelgolf karton met plakstrip en tearstrip. Snel te sluiten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Plakstrip sluiting
- Lage verzendkosten
- Met tearstrip
Jij betaalt
€ 0,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 22,25
Excl. BTW
€ 26,92
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje van 257 x 163 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een plakstrip en tearstrip. Je sluit de doos snel zonder tape en de ontvanger opent hem eenvoudig zonder hulpmiddelen. Dankzij het compacte formaat past de doos door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. De doos is geschikt voor platte producten tot en met 5 kg en wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000450 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 257 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 163 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 6650 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |