Brievenbuskoker 28 x 230 mm
Artikelnr:
47000147
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,44€ 0,53
Per Stuk
Witte brievenbuskoker 28 x 230 mm van massief karton. Geschikt voor brievenbuspost. Inclusief doppen en verpakt in dozen.
Op voorraad
- Stevig massief karton
- Afsluitbaar met doppen
- Verschillende maten
Jij betaalt
€ 0,68
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 16,32
Excl. BTW
€ 19,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze brievenbuskoker van 28 x 230 mm is gemaakt van stevig wit massief karton en past eenvoudig door de brievenbus. De ronde vorm en dikke wand beschermen kleine opgerolde documenten tegen kreuken en beschadigingen. De koker wordt afgesloten met doppen, die bij de prijs zijn inbegrepen. Verpakt in dozen voor efficiënte opslag. Ideaal voor het verzenden van tekeningen, posters of drukwerk tot en met 230 mm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000147 |
|---|---|
| Gewicht | 41 g |
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 230 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Breedte | 28 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Pallethoeveelheid | 1224 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |