Bundelfolie PCR 100m x 12,5 cm
Artikelnr:
20002501
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,92€ 2,32
Per Rol
Bundelfolie 100 m x 12,5 cm met 23 µm dikte. Gemaakt met recyclaat en ideaal voor snel bundelen van kleine pakketten.
Op voorraad
- Bundelen pakketten
- Intern transport
- Met recyclaat
Jij betaalt
€ 2,56
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 122,88
Excl. BTW
€ 148,68
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bundelfolie is 100 meter lang, 12,5 centimeter breed en 23 micron dik. De folie is gemaakt van LLDPE met toevoeging van recyclaat en is geschikt voor het bundelen van kleine pakketten of losse onderdelen. Dankzij het compacte formaat werk je snel en efficiënt. De transparante folie biedt goede stabiliteit en is ideaal voor intern transport. Minder geschikt voor zware of grote palletladingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 20002501 |
|---|---|
| Gewicht | 2,7 kg |
| Maximale stretch percentage | 30 |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Diameter kern | 38 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 23 micron |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Semi transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 12,5 cm |