Cadeaudoosje wit 40 x 40 x 98 mm
Artikelnr:
48000603
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,20€ 0,24
Per Stuk
Wit cadeaudoosje van massief karton in formaat 40 x 40 x 98 mm. Ideaal voor het stijlvol verpakken van kleine, langwerpige artikelen en geschenken.
Op voorraad
- Stevig massief karton
- Compact formaat
- Stijlvol wit
Jij betaalt
€ 0,31
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 31,00
Excl. BTW
€ 37,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit cadeaudoosje van 40 x 40 x 98 mm is gemaakt van stevig massief karton en heeft een strakke witte uitstraling. Dankzij het compacte, langwerpige formaat is deze doos bijzonder geschikt voor het verpakken van kleine geschenken of onderdelen. De doos is snel op te zetten, stapelbaar en biedt bescherming tijdens opslag en presentatie. Het materiaal is volledig recyclebaar en biologisch afbreekbaar, wat zorgt voor een minder milieubelastende verpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000603 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 40 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 40 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 98 mm |
| Kwaliteit gram per m2 | 300 |
| Pallethoeveelheid | 15000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |